Nie trzeba poprawiać natury

Bazą naszych lodów jest dobrej jakości, wysokotłuszczowe mleko oraz śmietanka, do której dodajemy różne składniki: czekoladę, jogurt, owoce, ręcznie wytwarzany karmel, miazgi orzechowe czy owocowe wariegatury

Wszystko po to, aby dostarczać lody odzwierciedlające smaki natury dla naszych zwolenników. Nie uznajemy sztucznych dodatków, natury nie trzeba poprawiać. Sam spróbuj i odwiedź punkty sprzedaży naszych lodów.

Lody mleczne

Lody tradycyjne to nic innego jak lody mleczne. W naszej rzemieślniczej produkcji wykorzystujemy produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Dzięki temu smak naszych mlecznych lodów ma tylu miłośników. W receptury naszych deserów lodowych wkładamy wiele pracy i pracujemy nad tym, aby poszerzać ofertę o nowe smaki. Szeroka gama dostępnych już teraz smaków trafia w gusta wielu miłośników lodów tradycyjnych. Dostępne smaki to nie tylko te podstawowe jak śmietanka, czekolada, truskawka i słony karmel ale też te specjalne jak: jogurt grecki z imbirem, karmel banan rum, kokos z poziomką.

Sprawdź smaki

Lody - sorbety

Co to jest sorbet lodowy? To nic innego jak połączenie zamrożonych owoców, wody i dodatków. Dzięki naszej rzemieślniczej produkcji wszystkie kombinacje smakują jak domowe sorbety lodowe. Odwiedź nasze stoisko Lodostany i zasmakuj się w szerokiej gamie smaków lodów sorbetowych. Znajdziesz tam podstawowe smaki jak arbuz, ananas, cytryna, truskawka, poziomka, jeżyna, czy bardziej złożone jak: malina z winem, czekolada z chili, mango pomarańcz, skittles.

Sprawdź smaki

Lody - smaki premium

Lody ze smakami premium to rozszerzona oferta lodów mlecznych, która zawiera dodatkowe składniki. Do tej kolekcji należą między innymi lody pistacjowe. Możesz spróbować ich w zestawieniu z solą morską. Jesteśmy pewni, że oferta lodów premium trafi w smaki naszych klientów. Do smaków lodów premium należy: pistacja, pistacja z solą morską.

Lody bezcukrowe słodzone cukrem brzozowym

Produkty bez cukru podbijają rynek spożywczy, dlatego my też stworzyliśmy ofertę lodów bez cukru dla naszych przyjaciół. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić lody bez cukru, odpowiadamy – w Lodostanach. Szeroka oferta zawiera między innymi takie smaki jak: czekoladowe lody bez cukru, czy truskawkowe lody bez cukru. Jeżeli jesteś zwolennikiem innych smaków, w naszej ofercie lodów bez dodatku cukru znajdziesz również: śmietanka, migdał, pistacja, orzech laskowy, truskawka, malina, wiśnia, morela, mango, porzeczka, jagoda, jeżyna, agrest-truskawka, wiśnia-porzeczka, malina-truskawka, jagoda-jeżyna.

Lody wegańskie

Co to są lody wegańskie, czy istnieją takie na rynku cukierniczym? Oczywiście, że tak. Lody wegańskie w swoim składzie mają produkty pochodzenia roślinnego. W Lodostanach wspieramy indywidualność naszych klientów i spełniamy wszystkie wymagania. Śmietanka roślinna np.: sojowa czy mleczko kokosowe to tylko jedne ze składników, które znajdują się w składzie lodów wegańskich. Dzięki różnorodnej kombinacji produktów wegańskich tworzymy lody wegańskie kokosowe, lody wegańskie czekoladowe i różne, które sprostają gustom wegan na przykład jak: śmietanka, truskawka, orzech włoski, orzech laskowy, pistacja z solą morską, orzech pekan, orzech arachidowy, makadamia, słonecznik, nerkowiec, migdał, słony, karmel, ananas, marakuja, malina, mango, morela, jagoda, porzeczka, wiśnia.

Sprawdź smaki

Wybór ponad 200 smaków

Szeroka gama smaków lodów sięga w Lodostanach juz poziomu 200 pozycji. Nasi klienci znajdą u nas owocowe sorbety i sprawdzone klasyki takie jak: czekolada, truskawka, kokos ale nie tylko. Uwielbiamy wymyślać nowe kombinacje smaków, takie jak awokado z limonką czy biała czekolada z granatem. Wybierz najlepsze lody dla siebie.

Elastyczna współpraca

Wierzymy, że każdy klient jest równie ważny, dlatego przy współpracy nie trzymamy się wyłącznie sztywnych ram. Elastyczność w biznesie jest kluczowa dla sukcesu. Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy Ci w dobrym starcie w zespole naszej firmy.